Vesta Invest House Sp. Z o.o.

Jesteśmy firmą deweloperską, która od 2014 roku realizuje przemyślane projekty mieszkaniowe oraz wykonuje obiekty budowlane w centrum Kutna.

Naszym celem jest sprostać dzisiejszym oczekiwaniom zapewnienia najlepszego komfortu życia w domowej przestrzeni oraz wnieść wartość dodaną do miejsc, w których budujemy. Przywiązujemy dużą wagę zarówno do szczegółów, jakości materiałów, jak i do praktycznych rozwiązań użytkowych. Szanujemy otaczającą nas przestrzeń i w odpowiedzialny sposób staramy wpisywać się w istniejącą tkankę miejską.

Misja

Motto: twórcze łączenie doświadczenia i nowoczesności. Wprowadzając  od lat innowacje odpowiadamy  na oczekiwania rynku  i potrzeby klientów. Naszym celem jest tworzenie bezpiecznej, nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej lub życiowej.

Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się Firmą. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę dzięki którym z powodzeniem realizujemy naszą misję i osiągamy wyznaczane cele. Potrafimy realizować śmiałe wizje architektoniczne. Nie boimy się wyzwań. Staramy się zawsze o krok wyprzedzać konkurencję.

Cel

Największą wartością naszej firmy są pracujący w niej ludzie, kierujący się w swej pracy najważniejszą zasadą jaką jest uczciwość wobec klientów i kontrahentów. Ta cecha oraz profesjonalizm i nieustanne podnoszenie jakości usług i produktów stanowią fundament działalności naszej Firmy.

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku budownictwa mieszkaniowego w regionie, a cel nadrzędny to pełne zadowolenie klientów. Aby to osiągnąć uważnie wsłuchujemy się w życzenia klientów, dbamy o jakość naszych produktów i usług, dotrzymujemy terminów i zobowiązań, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. Naszym kontrahentom stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

Vesta Invest House Sp. Z o.o.

lelewela Residence

Nowy apartamentowiec w Kutnie

dane adresowe

dane rejestrowe

LOGO_1png

 © 2022 vesta invest house sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: PM Project